מופע קרקס מצחיק

ליצנות, סטנד אפ וכל מה שבינהם, העיקר שיהיה מצחיק

אנחנו התחלנו את דרכנו בעולם הקרקס דווקא מכיוון הטכניקה והאקרובטיקה. כשלמדנו קרקס במשך שנתיים בבית ספר לקרקס בספרד התמקדנו בלשפר את רמת הקושי והמורכבות של ה"טריקים" שלנו. למדנו גם תאטרון וליצנות אבל זאת לא הייתה התשוקה שלנו ולא הקדשנו לזה זמן מעבר לשיעורים. את הקומדיה גילינו רק שנה אחרי לימודי הקרקס כשהתחלנו לעשות הופעות רחוב.

עם הזמן שמנו לב שאנחנו נהנים יותר להיות מצחיקים מאשר מרשימים. כשאתה עושה תרגיל מרשים כמו לנסוע על חד אופן בזמן שעומד לך על הכתפיים עוד בן-אדם, הקהל עם פה פער ומוחא כפיים. זה כיף לקבל מחיאות כפיים. אבל יותר כיף להצחיק את הקהל. חוץ מזה שלנו יותר כיף להיות מצחיקים התחלנו להבין שהקהל נהנה יותר לצחוק מאשר להסתכל על תרגיל יפה ומרשים.

כשהקהל רואה תרגיל מרשים הוא חושב לעצמו 'וואו זה נראה לי ממש מסובך… אני בחיים לא הייתי יכול לעשות את זה… איך זה אפשרי?' בעצם זאת תחושה של השוואה שיוצרת ריחוק בין האומן הכל יכול לקהל. לעומת זאת כשהקהל צוחק זאת תחושה של חיבור. הקהל והאומנים על הבמה חולקים ביחד את הבדיחה. אפשר לבקש מהקהל למחוא כפיים ולעודד ולרוב הם ישתפו פעולה ויעשו את זה. אי אפשר לבקש מהקהל לצחוק כי צחוק זאת תגובה אותנטית ובגלל זה, זה כל כך כיף לצחוק ולהיות מצחיק.

אבל זה לא חייב להיות מצב של או זה, או זה. במופע שלנו אנחנו מתאמצים לשלב את הטכניקה בתוך ההומר בצורה בלתי מופרדת. זה לא שאנחנו עושים קטע מרשים של 4 דקות ואז מספרים בדיחות אלא לאורך כל המופע כל הקהל צוחק בלי הפסקה. יש במופע בדיחות מילוליות, הומור עם חפצים, ליצנות וקומדיה פיזית (סלאפסטיק). כל זה בא בשילוב עם טכניקה קרקסית ברמה הכי גבוה בארץ.

הכנו סרטון שמתמצת את 45 דקות המופע ל-83 שניות בלבד. ממש נשמח אם תצפו בו עד הסוף.. יש לנו יום הולדת השנה!

צפו עכשיו

מופע קרקס

צרו איתנו קשר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: