מופע קרקס לכל המשפחה באמת

ישנה תופעה נפוצה בארץ שהרבה מופעים שמתארים את עצמם כ"מופע לכל המשפחה" הם בעצם מופע לילדים בליווי ההורים. מה שיוצר מצב שהילדים באירוע יושבים מקדימה, נהנים ומשתתפים בפעילות אך ההורים מאחורה עסוקים בפלאפונים שלהם במקרה הטוב או מדברים עם עצמם ועושים רעש מפריע במקרה הרע. התופעה אפילו יותר בעייתית כשמדברים על מופע קרקס כי אצל הרבה אנשים נוצרת אסוציאציה של מופע לילדים סטייל המופעים בחינם שיש בקניון כדי למשוך עוד קונים. 

חוסר העניין של המבוגרים משפיע על הילדים שכמובן לומדים הכל מההורים. הם מתחילים בעצמם לאבד ריכוז. האומן בתגובה מגביר את הווליום ברמקול ומנסה להתגבר על הבלגן בכוח מה שרק יוצר אווירה של לחץ על כל האירוע. קשה להאשים את ההורים שבאים עם ציפיות נמוכות. הם הורגלו לחשוב שמופע לכל המשפחה זה בעצם קוד לבייביסיטר המוני לילדים. 

מה הכי חשוב שיהיה במופע קרקס כדי שיתאים לכל המשפחה?

מופע מצחיק זה הכי כיף!

כשהקהל צוחק זאת תחושה של חיבור. הקהל והאומנים על הבמה חולקים ביחד את הבדיחה. אפשר לבקש מהקהל למחוא כפיים ולעודד ולרוב הם ישתפו פעולה ויעשו את זה. אי אפשר לבקש מהקהל לצחוק כי צחוק זאת תגובה אותנטית ובגלל זה…

7 שאלות שכדאי לשאול אומן לפני שמחליטים לסגור

הופעה טובה עולה כמה אלפי שקלים לפחות. אבל גם הופעה לא טובה עולה כמה אלפי שקלים.. איך מבדילים בין אחלה!, ל-אחח.. לא!
הנה כמה שאלות מנחות שיחסכו לך את הכאב ראש, יחסכו לך זמן ויעזרו לך להרגיש בטוח שבחרת נכון…

מופע אינטראקטיבי - יוצרים את החוויה ביחד

מופע אינטראקטיבי הוא מופע שמשתף את הקהל בהופעה. כלומר הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהמתרחש ולא ניתן לקיים את המופע בלי הקהל. יש המון דרכים לשתף את הקהל. העיקרון הוא ליצור משחק שקל להבנה ופשוט לשחק…

האומן צריך לדעת להתאים את הסגנון לקהל באירוע. סוג ההומור, רמה טכנית, קצב הדיבור, משלב הדיבור והמוזיקה של המופע אלו רק חלק מהדברים שצריך לקחת בחשבון. אנחנו מתגאים לומר שמופע הקרקס שלנו הוא באמת לכל המשפחה! 

איך אנחנו עושים את זה?

קודם כל חשוב להבין שהמופע מתחיל מבחינתנו ברגע שמגיע האורח הראשון. לפעמים יכולים לעבור אפילו 20 דקות מהרגע שהמשפחה הראשונה הגיעה ועד שהמקום מלא ואפשר באמת להתחיל. בזמן הזה אנחנו יוצרים ציפייה והתרגשות במקום שעמום וזמן איכות עם הפלאפון.

עוד לפני שהמופע מתחיל אנחנו דואגים לתפוס את תשומת הלב של המבוגרים עם הומור שמדבר אליהם. אנחנו מקרבים את המבוגרים אלינו וממליצים להם לשבת ולהרגיש בנוח. קהל שיושב צפוף ומגובש שומר על האנרגיה והריכוז במופע.

כל עוד המופע מעניין, אין לאף אחד סיבה לקום או להציץ בטלפון. אחרי שנים של הופעות ברחוב בארץ ובכל העולם, יצרנו מופע עם קצב מהיר ששומר כל הזמן את הקהל קשוב ומחייך. כי ברחוב עם אתה שנייה אחת לא מעניין, הקהל פשוט הולך.

מלצרית קרקס

המופע שלנו משלב הומור שנון שבא מתוך העולם שלנו של לחיות ולעבוד כזוג יחד. הטכניקה הקרקסית במופע היא ברמה הכי גבוהה בארץ. המבוגרים נדהמים במיוחד מפני שהם מבינים טוב יותר כמה קשה לעשות עמידת ידיים על יד אחת או ללכת על בקבוקי זכוכית על קצות האצבעות באיזון. אנחנו משלבים את הילדים במופע בקטע עם מתנדבים שבמהלכו הם עוזרים לנו להכין משקה פלאים. במהלך הקטע אנחנו מעצימים את הילדים ונותנים להם להיות מרכז תשומת הלב. הם מתמודדים עם אתגרים משעשעים ומצליחים בענק מול כל הקהל שפוצח במחיאות כפיים מטורפות עבורם.

קהל של כל המשפחה זה הקהל האהוב עלינו ביותר להופיע לפניו. איזה כיף לראות משפחה של גדולים וקטנים וכולם נהנים ביחד!

צפייה חובה!

הכנו סרטון שמתמצת את 45 דקות המופע ל-83 שניות בלבד. אם תצפו בו עד הסוף תיכנסו להגרלה נושאת מטוסים… 

צפו עכשיו

מופע קרקס

צרו איתנו קשר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: