מופע קרקס למבוגרים

מי אמר שקרקס זה רק לילדים? בעולם יש תרבות מאוד עשירה של הופעות קרקס למבוגרים. משום מה, במדינה שלנו קרקס תמיד גורם לאנשים לחשוב על מופע לילדים, פיל מרקד או פוליטיקאים בכנסת…

מופע קרקס יכול להיות מושלם לאירוע חברה, הרמת כוסית או מסיבה רק חשוב לבחור נכון. 
כשבוחרים מופע קרקס למבוגרים חשוב לשים לב שהרמה הטכנית תהייה באמת מרשימה, מבוגרים לא מתלהבים בקלות כמו ילדים. חשוב שההומור יהיה בוגר, שנון ומקורי והכי חשוב, זה לשתף את הקהל, אחרת אנשים יאבדו עניין מהר.

הכנו סרטון קצר שמסכם את 45 דקות המופע ב-83 שניות בלבד
אם תצפו בו עד סופו, נגלה לכם את הסיסמא לWIFI אצלנו בבית!

**אזהרה! הסרטון הבא משכנע מאוד**

promo video thumb 2

מופעי קרקס למבוגרים שעשינו לאחרונה

שבוע לפני חג פורים, הוזמנו להופיע בשני המפעלים של חברת עמיעד מערכות מים. במשך כמה שעות פס הייצור הופסק, והמפעל הוסב לאולם אירועים.

העובדים חגגו עם הרמת כוסית, ברכות ותחרות תחפושות. בשיא האירוע הופענו עם מופע הקרקס שלנו ובשיתוף העובדים. היה כיף מאוד וכולם הלכו הביתה עם חיוך ענק על הפנים.

גל ויה-יה מ-ע-ו-ל-י-ם, הם מקצוענים ממש! מעבר להופעה המדהימה שנתנו, הם קלילים, משתפים את העובדים, זורמים ומצחיקים!
ממליצה על מופע קרקס לחברה
קרין טרייטמן - משאבי אנוש
עמיעד מערכות מים
צפו בסרטון
הופעה מהממת..זוג מקסים ומוכשר. ההופעה באמת מרשימה ומתאימה לכל הגילאים-מילדים קטנטנים ועד לקשישים מופלגים. נהננו עד מאד.
ממליצה על מופע קרקס בבית אבות
יעל צברי - מרפאה בעיסוק
בית אבות פסגת חן חיפה

בית אבות פסגת חן הזמינו אותנו להופיע באולם שלהם לכבוד תושבי המחלקה הסיעודית. כשהגענו למקום ושאלנו היכן הכיסאות לקהל, הסבירו לנו שאין צורך בכיסאות, כי כל אחד מביא את שלו…

רוב האורחים שלנו בהופעה היו בעלי הרבה מאוד ניסיון חיים, חלקם לא יכלו למחוא כפיים, אז הם מצמצו חזק מאוד. הייתה אוירה קסומה וחוויה בלתי נשכחת, אפילו עבור חולי האלצהיימר.

Arrow-7-70

בישוב יעד שבמועצה אזורית משגב יש מסורת. כל שנה הם חוגגים את סוף הקיץ במסיבה למבוגרים בלבד. הם קוראים לאירוע "חלום ליל קיץ". היה לנו את הכבוד והענוג לפתוח את החגיגה במופע הקרקס שלנו. 
היה כל כך כיף שנשארנו לרקוד איתם גם אחרי המופע.

צמד מקסים שמשלב הומור טוב עם אקרובטיקה עוד יותר טובה...מפעיל את הקהל בחינניות....ומפתיע לכל אורך המופע שוב ושוב....בקיצור...אסור לוותר!!!
ממליצה מופע קרקס למבוגרים
שירלי אילני - ועדת תרבות
מסיבה למבוגרים ביעד
גלילה למעלה