מסביב לעולם עם הקרקס

קצת מספרים

נכון לכתיבת הפוסט הזה, הופענו ב-23 מדינות מסביב לעולם. כל קיץ אנחנו טסים לסיבוב הופעות ארוך של בין חודשיים לארבעה חודשים באירופה. מתוך כ-150 הופעות שאנחנו עושים בשנה, כ-100 הן בחו"ל.

אנשים תמיד שואלים אותנו "מי מארגן לכם את כל זה?"
את כל סיבוב ההופעות הזה אנחנו מארגנים בעצמנו. המלונות, הטיסות השכרת רכב, האוכל, ציוד להופעה ועוד הרבה פרטים קטנים. אנחנו עושים את כל זה כי זה מעניין, מאתגר וכיף. אנחנו זוכים לראות את העולם, לשמח עשרות אלפי אנשים ואפילו להתפרנס מזה. 

במהלך החורף אנחנו עושים הרבה שיווק. התחרות בעולם קשה מאוד. יש ה-מ-ו-ן הופעות מעולות. בשנים האחרונות הרבה אומנים מצוינים מדרום אמריקה נכנסו לשוק ובגלל שבמדינה שלהם לא מרוויחים הרבה, הם מוכנים להופיע יחסית בזול. דבר שמקשה אפילו יותר על התחרות.

בשביל להצליח בשוק העולמי, חשוב שיהיה לך מופע ייחודי כדי שתוכל להתבלט. בנוסף, חשוב שיהיה לך תמונות וסרטונים איכותיים. כל זה לא קורה ביום אחד. לוקח הרבה זמן ועבודה קשה עד שמצליחים לחבר עוד פסטיבל ועוד פסטיבל לכדי סיבוב הופעות של כמה חודשים.

בשנה הראשונה שניסינו לעשות סיבוב הופעות בחו"ל, התקבלנו רק לפסטיבל אחד. למזלנו זה היה פסטיבל מאוד מפורסם וגדול באוסטריה בשם "Pflasterspektakel". התרגום של "פלסטרספקטקל" בגרמנית זה מופע מדרכה. זה אחד מפסטיבלי הופעות הרחוב הכי גדולים באירופה ובעולם בכלל. כ-100 אומנים ומעל ל-250,000 צופים מגיעים לפסטיבל מדי שנה. אנחנו הגענו לפסטיבל עם מטרה אחת, להוציא צילומי וידאו כמה שיותר טובים של המופע.

והנה התוצאה, כמעט כל הצילומים בסרטון הזה צולמו בפסטיבל הראשון שלנו:

הפסטיבל הראשון שלנו מופיעים בחו"ל

מופע קרקס פרומו 2015

בעזרת הסרטון המוצלח הזה התקבלנו שנה אחרי זה ל-10 פסטיבלים בחו"ל! קוריאה, גרמניה, ניו-זילנד, שוויץ מקדוניה ועוד.. ככה גם התחלנו מסורת של להכין סרטון פרומו חדש כל קיץ (כל הסרטונים נמצאים בעמוד הגלריה כאן). 

מאז, הזמינו אותנו להופיע בפסטיבל "Pflasterspektakel" עוד 3 פעמים! בפעם האחרונה, תמונה מהמופע שלנו נבחרה להיות הפנים של הפסטיבל. זה אומר שבכל שלטי החוצות של העיר, תחנות אוטובוס ופרסומות התמונה שלנו כיכבה!

הפוסטר של הפסטיבל

פסטיבלי רחוב שהופענו בהם מסביב לעולם

גלילה למעלה